Dom - wolno stojący Garczegorze 153.4 m2 449 000 zł

Ofertę wyświetlono: 852 razy

ID: #29739

Opis oferty

Nieruchomość:Dom - wolno stojący
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:449 000 zł   2 927 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:lęborski
Gmina:Nowa Wieś Lęborska
Miejscowość:Garczegorze
Kod pocztowy:84-351
Adres:Garczegorze
Pow. użytkowa:153.4 m2
Pow. całkowita:153.4 m2
Pow. zabudowy:111.5 m2
Pow. mieszkalna:130.0 m2
Pow. działki:940.0 m2
Forma własności:własność
Liczba pięter:1
Piętro:1,5
Łazienki:2
Kuchnia:1
Piwnica:brak
Ilość pokoi:5
Ogrodzenie:tak
Ilość pokoi:5
Rok budowy:2011 r.
Pow. garażu:20 m2
Typ budynku:budynek mieszkalny
Stan techniczny:bardzo dobry
Typ działki:budowlana
Ukształtowanie trenu:płaskie
Otoczenie:zabudowa jednorodzinna
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Sławomir Olczyk
Telefon:606 980 790
Imię i nazwisko:Sławomir Olczyk
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:606 980 790

Dom jednorodzinny z garażem o łącznej pow. użytkowej  153,39 m2 posadowiony na działce o pow. 940 m2, składający się z salonu z wyjściem na taras, sypialni, kuchni z oknem, łazienki z prysznicem, umywalką i WC, przedpokoju, wiatrołapu i kotłowni na parterze oraz czterech pokoi, dużej łazienki z WC,(prysznic do wykończenia)  na piętrze. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa jest z kotła z podajnikiem na eko-groszek, który znajduje się w kotłowni za garażem. W niektórych pomieszczeniach jak, kuchnia, łazienka, przedpokój, wiatrołap oraz  w salonie przy ścianach, położone jest ogrzewanie podłogowe, a w pozostałych grzejniki ścienne. Dom nadaje się do zamieszkania bez nakładów finansowych. Meble w kuchni oraz kompletny sprzęt AGD zawarte jest w cenie.  Dom jest wykończony i wygląda tak jak pokazują fotografie. Dach jest pokryty dachówką, poddasze docieplone wełną, a ściany zewnętrzne styropianem i pokryte strukturą silikatowo-silikonową. Posesja jest ogrodzona. Na działce znajduje się bardzo ładny ogród i różnego rodzaju nasadzenia. Przed jak i w koło domu położona jest kostka brukowa. Nieruchomość położona jest w m. Garczegorzu (skrzyżowanie), które jest oddalone od miasta powiatowego Lęborka 8 km, a od Łeby 22 km.

Charakterystyka: Balkon, Panele podłogowe, Licznik wody zimnej, Garaż, Do zamieszkania, Wrota wjazdowe, Ogrzewanie inne, Licznik energii elektrycznej, Taras, Dobry standard, Kuchnia z oknem, Zabudowa kuchni, Sprzęt AGD, Kafle, Terakota, Cekolowane sciany, Podwieszane sufity, Kafle w łazience, Kabina prysznicowa, Ogrodzenie z siatki, Ogrodzenie stalowe,

W okolicy: Transport publiczny, Ścieżka rowerowa, Podwórze, Parking, Szkoła,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”