PANAS Nieruchomości Lębork - Gąska - gospodarstwo agroturystyczne o pow. 7860 m 2 plus

Obiekt - gospodarstwo Gąska 1200.0 m2 890 000 zł

Ofertę wyświetlono: 275 razy

ID: #29720

Opis oferty

Nieruchomość:Obiekt - gospodarstwo
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:890 000 zł   742 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:Lębork
Gmina:Wicko
Miejscowość:Gąska
Kod pocztowy:84-352
Adres:Gąska 3
Pow. użytkowa:1200.0 m2
Pow. całkowita:1200.0 m2
Pow. zabudowy:650.0 m2
Pow. mieszkalna:290.0 m2
Pow. działki:7860.0 m2
Łazienki:5
Kuchnia:5
Piwnica:1
Strych:1
Ogrodzenie:częściowe
Ilość pokoi:10
Rok budowy:nieznany r.
Typ budynku:mieszkalno-usługowy
Stan techniczny:dostateczny
Typ działki:rolna
Ukształtowanie trenu:płaskie
Otoczenie:pola uprawne, droga dojazdowa, zabudowa mieszkalna jednorodzinna
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

Gospodarstwo agroturystyczne położone w miejscowości Gąska, gmina Wicko. Nieruchomość posadowiona jest na działce o pow. 78602. Na posesji znajduje się dom mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 285 m2 , stajnia o powierzchni 500 m2 i pomieszczenia gospodarcze. Budynek ma dwie kondygnacje na których są dwa samodzielne mieszkania. Parter to 150 m2 powierzchni mieszkalnej i piętro, gdzie są również dwa mieszkania o pow. 140 m2  Pierwsza i druga kondygnacja są ładnie i stylowo wykończone i nadają się jedynie do odnowienia ze względu na miniony czas. Dach pokryty strzechą. Ściany ocieplone i otynkowane. Właściciel zapewnia, że roczne koszty ogrzewania nieznacznie przekraczają 6000 zł plus energia elektryczna 2500 zł, woda 500 zł i podatek od nieruchomości w wysokości 207 zł. Teren działki jest częściowo ogrodzony i zagospodarowany zielenią i nasadzeniami. Pomieszczenia mieszkalne są ogrzewane piecem na pelety, który znajduje się w części stajennej. W budynku gospodarczym (stajnia) znajdują się pomieszczenia do zamieszkania i biesiadowania tzw. kuchnia letnia.  Wspólne duże pomieszczenie z dużym stołem i palenisko do przyrządzania posiłków czy grillowania. Nad stajnią jest kondygnacja do zagospodarowania. W cenie nieruchomości jest część działki, którą widzimy na fotografii z lotu ptaka i jest zaznaczona żółtym kolorem. Miejscowość w której znajduje się nasza oferta położona jest niedaleko Łeby i Lęborka przy drodze wojewódzkiej 213 Słupsk – Wejherowo. Gospodarstwo jest dochodowe i wymaga jedynie aktywności i zaangażowania. To czego nie ma w opisie możemy zobaczyć na zdjęciach załączonych do oferty. Polecamy!    

Charakterystyka: Ogrzewanie centralne, Alarm, Kablówka TV SAT, Zmywarka, Lodówka, Kominek, Podłoga drewniana, Ganek, Pralka, Kontrolowany dostęp, Umeblowanie kompletne, Umeblowanie kuchenne, Przeznaczenie na usługi, Elektryczność, Licznik wody zimnej, Do zamieszkania, Do malowania, Kuchnia widna, Glazura kuchnia, Terakota kuchnia, Glazura łazienka, Terakota łazienka, Natrysk, Sanitariaty, Armatura, Wodociąg, Woda, Oświetlenie, Wentylacja, Instalacje RTV,

W okolicy: Plac zabaw / Park, Transport publiczny, Podwórze, Parking, Las,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”