Dom - wolno stojący Łupawa 260.0 m2 399 000 zł

Ofertę wyświetlono: 449 razy

ID: #29713

Opis oferty

Nieruchomość:Dom - wolno stojący
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:399 000 zł   1 425 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:słupski
Gmina:Potęgowo
Miejscowość:Łupawa
Kod pocztowy:76-242
Adres:Łupawa 53
Pow. użytkowa:260.0 m2
Pow. całkowita:280.0 m2
Pow. zabudowy:110.0 m2
Pow. mieszkalna:260.0 m2
Pow. działki:1700.0 m2
Forma własności:własność
Liczba pięter:2
Piętro:2
Łazienki:2
Kuchnia:2
Piwnica:1
Strych:1
Ogrodzenie:żywopłot, siatka na słupkach
Ilość pokoi:8
Rok budowy:1991 r.
Pow. garażu:30 m2
Typ budynku:mieszkalny
Stan techniczny:dostateczny
Typ działki:budowlana
Ukształtowanie trenu:pagórkowate
Otoczenie:zabudowa jednorodzinna wolnostojąca
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

 Dom o powierzchni użytkowej 260 m2 położony w Łupawie gmina Potęgowo. Nieruchomość posadowiona jest na działce o pow. 1700 m2. Na posesji oprócz domu znajduje się garaż o powierzchni 30 m2 i pomieszczenia gospodarcze. Na całkowitą powierzchnię składają się trzy kondygnacje, które można zagospodarować jako osobne dwa mieszkania. Każda kondygnacja to około 90 m2 powierzchni mieszkalnej. W podpiwniczonej części budynku znajduje się pomieszczenie techniczne (kotłownia)gdzie jest nowy piec na paliwa stałe i garaż. Alternatywnym ogrzewaniem może być kominek, który znajduje się na parterze. Pierwsza i druga kondygnacja są wykończone i nadają się jedynie do odnowienia ze względu na miniony czas. Dach pokryty blachodachówką. Ściany ocieplone i otynkowane. Przy budowie zastosowano dobrej jakości materiały. Na działce znajduje się drugi garaż i pomieszczenie gospodarcze. Teren działki jest zagospodarowany, znajdują się tam drzewka owocowe, tuje, jest miejsce na wypoczynek, kącik zabaw dla dzieci i niewielka część na drobne uprawy rolne. Roczne koszty ogrzewania nieznacznie przekraczają 3000 zł plus energia elektryczna, woda i podatek od nieruchomości. Teren działki jest ogrodzony żywopłotem i siatką osadzoną na metalowych słupkach. Do działki dojeżdżamy drogą szutrową utwardzoną. Działka podłączona jest do e.elektrycznej, wodociągu i kanalizacji.   Nieruchomość jest oddalona od Słupska około 26 km a do gminy jest 9 km. Teren spokojny, spory kontakt z naturą, dobre sąsiedztwo Polecamy i zapraszamy do oglądania! Uwaga!  Oferta nie zawiera umeblowania!      

Charakterystyka: Balkon, Panele podłogowe, Licznik wody zimnej, Mieszkanie szczytowe, Garaż, Do zamieszkania, Wanna, Wrota wjazdowe, Ogrzewanie etazowe, Licznik energii elektrycznej, Dobry standard, Do odnowienia, Kuchnia z oknem, Zabudowa kuchni, Sprzęt AGD, Kafle, Terakota, Cekolowane sciany, Kafle w łazience, Kabina prysznicowa, Ogrodzenie z siatki, Ogrodzenie stalowe,

W okolicy: Transport publiczny, Ścieżka rowerowa, Podwórze, Parking, Szkoła, Poczta, Kosciół, Las, Rzeka,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”