Dom - wolno stojący Kaczki 176.0 m2 529 000 zł

Ofertę wyświetlono: 869 razy

ID: #29712

Opis oferty

Nieruchomość:Dom - wolno stojący
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:529 000 zł   2 699 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:gdański
Gmina:Trąbki Wielkie
Miejscowość:Kaczki
Kod pocztowy:83-034
Adres:ul. Dębowa
Pow. użytkowa:176.0 m2
Pow. całkowita:196.0 m2
Pow. zabudowy:115.0 m2
Pow. mieszkalna:118.0 m2
Pow. działki:899.0 m2
Długość działki:40.0
Szerokość działki:25.0
Forma własności:własność
Liczba pięter:1,5
Piętro:parter
Łazienki:3
Kuchnia:2
Piwnica:1
Strych:brak
Ilość pokoi:6
Ogrodzenie:kute przęsła na podmurówce betonowej
Ilość pokoi:5
Rok budowy:2005 r.
Pow. garażu:20 m2
Typ budynku:mieszkalny
Stan techniczny:dostateczny
Typ działki:budowlana
Ukształtowanie trenu:płaskie
Otoczenie:działki budowlane
Status:Rezerwacja
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

Dom o powierzchni użytkowej 176,4 m2 położony w miejscowości Kaczki gmina Trąbki Wielkie. Nieruchomość posadowiona jest na działce o pow. 899 m2. Na posesji oprócz domu znajduje się garaż o powierzchni 26 m2 i pomieszczenia gospodarcze. Oprócz wymienionych zabudowań właściciel wybudował niewielki basen (oczko wodne), o pow. 27 m2 i 90 m3 objętości, patrz foto. Na całkowitą powierzchnię składają się dwie kondygnacje, które można zagospodarować jako osobne mieszkania. Każda kondygnacja to około 100 m2 powierzchni mieszkalnej. Parter ma pomniejszoną powierzchnię o kotłownię. W pomieszczeniu technicznym (kotłownia) znajduje się kocioł gazowy i centralny odkurzacz. Pierwsza i druga kondygnacja są wykończone i nadają się jedynie do odnowienia ze względu na miniony czas. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Ściany ocieplone i otynkowane. Przy budowie zastosowano najlepszej jakości materiały. Właściciel zapewnia, że roczne koszty ogrzewania nieznacznie przekraczają 3000 zł plus energia elektryczna, woda i podatek od nieruchomości. Teren działki jest ogrodzony płotem ze stali kutej na betonowej podmurówce, natomiast od frontu ozdobne, kute, zdalnie sterowane brama przesuwna i furtka otwierana domofonem. Na terenie działki komunikacja odbywa się po kostce betonowej tz. „polbruk” Do działki dojeżdżamy drogą szutrową utwardzoną. Działka jest w pełni uzbrojona, tz. podłączona jest kanalizacja, e.elektryczna, woda i gaz. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi prywatnej w której właściciel ma swój udział. Obiekt jest monitorowany przez sieć internetową. Nieruchomość jest oddalona od Gdańska około 19 km, od PruszczabGdańskiego 8 km a do gminy jest 2,5 km. Teren spokojny, spory kontakt z naturą, dobre sąsiedztwo Polecamy i zapraszamy do oglądania!     UWAGA! Dom można również wynająć.    

Charakterystyka: Alarm, Balkon, Podłoga drewniana, Panele podłogowe, Licznik wody zimnej, Garaż, Do zamieszkania, Wanna, Internet, Wrota wjazdowe, Licznik gazu, Ogrzewanie gazowe, Licznik energii elektrycznej, Taras, Dobry standard, Do odnowienia, Monitoring, Kuchnia z oknem, Zabudowa kuchni, Sprzęt AGD, Kafle, Terakota, Cekolowane sciany, Podwieszane sufity, Kafle w łazience, Kabina prysznicowa, Ogrodzenie stalowe,

W okolicy: Basen, Transport publiczny, Ścieżka rowerowa, Podwórze, Parking, Poczta, Las,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”