Dom - wolno stojący Mosty 260.0 m2 555 000 zł

Ofertę wyświetlono: 970 razy

ID: #29709

Opis oferty

Nieruchomość:Dom - wolno stojący
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:555 000 zł   2 135 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:lęborski
Gmina:Nowa Wieś Lęborska
Miejscowość:Mosty
Kod pocztowy:84-300
Adres:Gliniana 15
Pow. użytkowa:260.0 m2
Pow. całkowita:260.0 m2
Pow. zabudowy:70.0 m2
Pow. mieszkalna:180.0 m2
Pow. działki:628.0 m2
Wymiar front:8,5
Długość działki:35.0
Szerokość działki:18.0
Forma własności:własność
Liczba pięter:2
Piętro:3
Łazienki:3
Kuchnia:2
Ilość pokoi:7
Ogrodzenie:siatka ogrodzeniowa, drewno, brama stalowa
Ilość pokoi:7
Rok budowy:1990 r.
Pow. garażu:30 m2
Typ budynku:mieszkalny
Stan techniczny:dostateczny
Typ działki:budowlana
Ukształtowanie trenu:płaskie
Otoczenie:działki budowlane, zabudowa jednorodzinna
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

Dom o powierzchni użytkowej 260 m2 położony w Mostach na działce o pow. 628 m2. Na posesji oprócz domu znajduje się garaż o powierzchni 30 m2 i pomieszczenia gospodarcze. Oprócz wymienionych zabudowań właściciel zrobił drewniany domek na palach (patrz foto). Na całkowitą powierzchnię składają się cztery kondygnacje, które można zagospodarować jako osobne mieszkania. Każda kondygnacja to 65 m2 powierzchni mieszkalnej. Jedynie parter ma pomniejszoną powierzchnię o kotłownię. Pierwsza i druga kondygnacja jest wykończona i zamieszkała, natomiast trzecia i poddasze jest do wykończenia. Dom został całkowicie przebudowany i unowocześniony. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Ściany ocieplone i otynkowane. Przy przebudowie zastosowano najlepszej jakości materiały. Na dachu znajdują się panele do podgrzewania wody użytkowej, co znacznie ogranicza koszty utrzymania domu. Właściciel zapewnia, że roczne koszty ogrzewania nieznacznie przekraczają 3000 zł plus energia elektryczna, woda i podatek od nieruchomości. Teren działki jest ogrodzony oraz zdalnie sterowane otwieranie bramy i furtki. Do działki dojeżdżamy drogą asfaltową. Działka jest w pełni uzbrojona, tz. podłączona jest kanalizacja, e, elektryczna, woda i gaz. Polecamy i zapraszamy do oglądania!       

Charakterystyka: Alarm, Balkon, Panele podłogowe, Licznik wody zimnej, Mieszkanie szczytowe, Garaż, Do zamieszkania, Do remontu, Wrota wjazdowe, Licznik gazu, Ogrzewanie inne, Licznik energii elektrycznej, Dobry standard, Do odnowienia, Kuchnia z oknem, Zabudowa kuchni, Sprzęt AGD, Kafle, Terakota, Cekolowane sciany, Podwieszane sufity, Kafle w łazience, Kabina prysznicowa, Ogrodzenie z siatki, Ogrodzenie murowane, Ogrodzenie stalowe,

W okolicy: Plac zabaw / Park, Transport publiczny, Ścieżka rowerowa, Podwórze, Parking, Poczta, Kosciół, Rzeka,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”