PANAS Nieruchomości Lębork - Łeba ul. 1-go Maja lokal mieszkalny 60,73 m2

Mieszkanie - 3 pok. Łeba 349 000 zł

Ofertę wyświetlono: 1389 razy

ID: #29371

Opis oferty

Nieruchomość:Mieszkanie - 3 pok.
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:349 000 zł   5 750 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:lęborski
Gmina:Łeba
Miejscowość:Łeba
Adres:ul. 1-go Maja
Pow. całkowita:60.7 m2
Forma własności:własność
Piętro:2
Ilość pokoi:3
Pow. garażu:18 m2
Typ budynku:blok
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

Łeba ul. 1-go Maja lokal mieszkalny 60,73 m2 (3pokoje) + garaż. Forma władania tzw. własność hipoteczna (posiada księgę wieczystą). Mieszkanie posadowione jest na drugim piętrze w budynku administrowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Budynek w którym znajduje się lokal posadowiony jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko ulicy Kościuszki niedaleko od dworca PKP.  Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i nadaje się do zamieszkania lub do przeznaczenia pod wynajem dla turystów. Miesięczne koszty utrzymania płacone na rzecz administratora to kwota między 500,-zł a 600,-zł.  Oferta idealna dla osób ceniących sobie walory polskiego wybrzeża, oraz dla osób mających zamiar zarabiać na turystach poprzez wynajem lokalu w sezonie letnim. Oferowana cena obejmuje wartość garażu.

Charakterystyka: Balkon, Panele podłogowe, Ogrzwewanie miejskie, Licznik wody ciepłej, Licznik wody zimnej, Garaż, Dobry standard, Kuchnia z oknem, Kafle, Kafle w łazience, Kabina prysznicowa,

W okolicy: Transport publiczny, Możliwość żeglowania, Parking, Poczta, Kosciół, Morze,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”